Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Americká

O nemovitosti

Nádherný prostorný byt s terasami a parkováním v rezidenční části Vinohrad
Moderní prostorný byt k prodeji se dvěmi terasami se nachází v nejvyšším patře historického domu v ulici Americká, v jedné z nejoblíbenějších rezidenčních částí Vinohrad. K dispozici jsou 2 ložnice a koupelna v patře. Master ložnice s koupelnou, šatnou a vlastní terasou je umístěna ve spodním patře bytu, stejně jako vevelký otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyňským koutem, navazující pracovnou , elegantní galerií a prostornou terasou směřovanou do tichého vnitrobloku se zelení. Součástí bytu je také dostatek úložných prostor , včetně technického zázemí.

Podlahy v bytě jsou dřevěné, topení zajištěno plynovým kotlem, topení je ve zdech plus přídavné radiátory, v koupelnách vytápění podlahové. V bytě je klimatizace. Střešní okna na elektrické ovládání, stejně jako žaluzie. Terasy jsou opatřeny markýzami s osvětlením na el. ovládání. V obývacím pokoji je umístěn krb, přenosný designový krb je také na terase. Kuchyně je nová na zakázku, kytá žulovou deskou, se spotřebiči Liebher. K dispozici vlastní venkovní parkovací místo ve dvoře a k užívání společná pobytová zahrada.

Byt je umístěn v čistě rezidenční atraktivní části Vinohrad s veškerou infrastrukturou v dosahu, včetně restaurací, parku, škol, MHD atd.

Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123376
Adresa Americká, Vinohrady, Praha 2
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 5+kk
Počet ložnic 4
Počet koupelen 2
Užitná plocha 307 m²
Podlaží 5
Parkování Venkovní stání nekryté
Balkon Ne
Terasa 33 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost C
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Nádherný prostorný byt s terasami a parkováním v rezidenční části Vinohrad

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X