Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Americká

O nemovitosti

Nadstandardně vybavený byt 4+1 v rezidenci "Americká Park" - Praha 2 - Vinohrady
Nadstandardně vybavený byt 4+1 o celkové ploše 139,2 m² v rezidenci "Americká Park" uspokojí požadavky i toho nejnáročnějšího klienta.

Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě Praha 2 - Vinohrady, v místě s vynikající občanskou vybaveností, v bezprostřední blízkosti Havlíčkových sadů a Grébovy vily.Uzavřený komplex je tvořen čtyřmi budovami obklopenými rozlehlou privátní zahradou (7 000 m²) a s výhledem na město. Rezidenční projekt nabízí luxusní bydlení v unikátní a klidné lokalitě, privátní park a 24h recepci. K bytu náleží jedno parkovací stání s možností dokoupení až tří dalších a sklep (1,3m²)

Byt tvoří velký obývací pokoj s jídelnou, tři ložnice, dvě koupelny, šatna a komora. V bytě byly použity kvalitní materiály a vybavení: dřevěná francouzská okna, dřevěné podlahy, vestavěné skříně, plně vybavená kuchyně, satelit, kouřový detektor, alarm, kamerový systém atd.

Realizace "Americká Park" byla oceněna jako Nejlepší rezidenční projekt v České republice 2003 v soutěžích The Best of Reality a v Construction Journal Awards.

Praha 2 - Vinohrady disponují plnou občanskou vybaveností; jsou zde obchody, služby, restaurace, kavárny, kluby, divadla, mateřské a základní školy. V docházkové vzdálenosti od domu jsou Havlíčkovy sady, Divadlo na Vinohradech, náměstí Jiřího z Poděbrad s oblíbenými farmářskými trhy, Vinohradská tržnice a mnoho dalších míst pro relaxaci i kulturní vyžití. Výborná je i dopravní dostupnost - cca deset minut chůze od domu jsou dvě stanice metra trasy "A" - Náměstí Míru a Jiřího z Poděbrad. Pouhých pět minut pak trvá cesta na zastávky tram.
Cena 19 900 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 122431
Adresa Americká, Vinohrady, Praha 2
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+1
Užitná plocha 139 m²
Podlaží 3
Parkování Garážové stání
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Nadstandardně vybavený byt 4+1 v rezidenci "Americká Park" - Praha 2 - Vinohrady

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X