Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Arcus City

O nemovitosti

Luxusní střešní byt 4+kk s velkorysou terasou k prodeji


Unikátní rezidenční projekt Arcus City, který vyroste uprostřed zeleně ve Stodůlkách na Praze 5 a nadchne vás svým promyšleným zpracováním. Penthouse 4+kk patří k nejluxusnějším bytům projektu a jeho výjimečnost podtrhuje kompletní občanská vybavenost a perfektní dostupnost do centra Prahy.

Luxusní střešní byt 4+kk si vás získá jedinečnými výhledy a naprostým soukromím. Byt o velikosti 136 m² má vlastní vstup přímo z výtahu. Každý pokoj je propojený s terasou (182 m²), která lemuje celý byt. Bytu 4+kk dominuje velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem. Dvě prosluněné ložnice doplňuje 1 en-suit ložnice s vlastní šatnou, elegantní koupelna, samostatná toaleta a komora. Samozřejmostí je sklep a 2 parkovací stání v suterénu. Příprava na Smart systém, el. venkovní žaluzie, velkoplošná okna, dřevěné podlahy a stylové obklady jsou detaily, které vytváří bezpečný a komfortní domov.

Stodůlky patří mezi rychle rostoucí pražskou čtvrť se silným občanským zázemím. Školy, školky, supermarkety, polikliniku a poštu doplňují sportovní areály a restaurace. Nedaleké Prokopské a Dalejské údolí vám nabízí svobodu a odpočinek v přírodě s neopakovatelnými výhledy na Prahu.

Dokončení 1. etapy je naplánováno na 2Q 2023.
Cena 17 742 137  Kč
Kontaktujte nás
ID 124205
Adresa U Řepory, Stodůlky, Praha 5
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 135 m²
Podlaží 5
Parkování Garážové stání
Balkon 182 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost C
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní střešní byt 4+kk s velkorysou terasou k prodeji

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X