Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Arcus City

O nemovitosti

Komfortní byt 2+kk s předzahrádkou a prostornou terasou na prodej
ušetříte až 800.000 Kč.

neplatíte 2 ROKY.

stylově ZDARMA.

Více informací naleznete zde: www.arcus-city.czSpolečnost UBM představuje unikátní rezidenční projekt Arcus City, který vyroste uprostřed zeleně ve Stodůlkách na Praze 5 a nadchne vás svým promyšleným zpracováním. Výjimečnost bytu 2+kk k prodeji s předzahrádkou a terasou podtrhuje kompletní občanská vybavenost a perfektní dostupnost do centra Prahy.

Komfortní byt 2+kk si vás získá dokonale vyladěnými dispozicemi a výhledy do otevřeného prostoru plného zeleně. Komfortní byt k prodeji o velikosti 49,8 m² s terasou (13,1 m²) a předzahrádkou (20,9 m²) se nachází v 1. podlaží. Bytu 2+kk dominuje obývací pokoj propojený s terasou, která navazuje na útulnou předzahrádku. Diskrétní ložnice vás potěší vlastním vstupem na terasu, která se snadno stane vaším letním obývákem. Koupelnu a předsíň doplňuje sklep v suterénu domu. Příprava na Smart systém, el. venkovní žaluzie, velkoplošná okna, dřevěné podlahy a stylové obklady jsou detaily, které vytváří bezpečný a komfortní domov.

Stodůlky patří mezi rychle rostoucí pražskou čtvrť se silným občanským zázemím. Školy, školky, supermarkety, polikliniku a poštu doplňují sportovní areály a restaurace. Nedaleké Prokopské a Dalejské údolí vám nabízí svobodu a odpočinek v přírodě s neopakovatelnými výhledy na Prahu.

Dokončení 1. etapy je naplánováno na 2Q 2023.
Cena 5 612 726  Kč
Kontaktujte nás
ID 124546
Adresa U Řepory, Stodůlky, Praha 5
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 2+kk
Užitná plocha 49 m²
Velikost zahrady 21 m²
Podlaží 1
Parkování Není
Balkon 13 m²
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Komfortní byt 2+kk s předzahrádkou a prostornou terasou na prodej

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X