Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Betlémská
Byt 3+1 v atraktivní lokalitě Praha 1
Cena 17 990 000  Kč
Kontaktujte nás
Dům z první poloviny 19. století stojí v klidné části Betlémské ulice, v těsné blízkosti Betlémského náměstí a Smetanova nábřeží. Místo nabízí veškerý komfort bydlení v centru města: kompletní vybavenost v pěším dosahu-restaurace, kavárny, obchůdky i nákupní centra, divadla, ale také lékaři, školy, úřady, stanice metra a tramvají. Procházkou lze dojít na Karlův most, Staroměstské i Václavské náměstí nebo do zelené oázy Střeleckého ostrova.

Byt 3+1 s vysokými stropy, který prošel kompletní rekonstrukcí, se skládá z prostorné kuchyně, obývacího pokoje, 2 velkorysých ložnic, koupelny a toalety pro hosty. Východozápadní orientace dodává bytu příjemnou, prosvětlenou atmosféru, kterou doplňuje výhled na nádvoří a zeleň Náprstkova muzea.

V interiéru byly zachovány všechny původní prvky, jako jsou dubové parkety, repasovaná špaletová okna. Veškeré dveře a zárubně jsou replikami dveří původních. Kuchyně s pracovním středovým ostrůvkem, plynovou varnou, deskou, troubou a myčkou, plynule přechází do  obývací části, jejíž součástí jsou funkční krbová kamna. Koupelna je vybavena kvalitními obklady a sanitou. Vytápění bytu je centrální, ohřev teplé vody samostatným plynovým kotlem.

ID 122351
Adresa Betlémská, Praha 1 - Staré Město
Cena 17 990 000  Kč
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+1
Velikost 100 m²
Podlaží 3
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Byt 3+1 v atraktivní lokalitě Praha 1

Zobrazit na mapě