Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Břehová
Velkoryse řešený byt s výhledem do Pařížské ulice.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
Secesní dům z roku 1911 je součástí bloku původních úřednických nájemních domů, které navrhl architekt Antonín Engel v duchu klasicizující moderny. V bezprostřední blízkosti se nachází prestižní Pařížská ulice a nepřeberné množství luxusních obchodů, restaurací a kaváren.

Klasický činžovní byt s vysokými stropy, velkými okny a parketami nabízí centrální vstupní halu, 4 samostatné neprůchozí pokoje, kuchyni, koupelnu a příslušenství. Z většiny oken v bytě je výhled přímo do Pařížské ulice. Celý dům a společné prostory jsou ve velmi dobrém udržovaném stavu. V rámci domu jsou pronajímány komerční prostory, jejichž výnos plně pokrývá investice do společných prostor a zbylá část je přerozdělována mezi majitele bytů, což jim zajišťuje téměř bezplatný chod domácnosti.

Byt je v původním udržovaném stavu vhodný ke kompletní rekonstrukci. Společné prostory domu procházely postupně v letech 1996 - 2008 kompletní rekonstrukcí, v rámci které byla vyměněna střecha, veškeré rozvody vody, elektřiny a plynu, osazen nový výtah, kompletně zrekonstruovány suterénní prostory, vyměněna okna opravena fasáda. Ve vnitřním traktu je umístěna krásná soukromá zahrada s jezírkem a posezením, která je k dispozici všem obyvatelům domu.

ID 122209
Adresa Břehová, Praha 1 - Josefov
Cena Na vyžádání
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+1
Velikost 143 m²
Podlaží 5
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Velkoryse řešený byt s výhledem do Pařížské ulice.

Zobrazit na mapě