Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Byt na prodej, Randova 1

O nemovitosti

Byt 3+kk k prodeji, Praha 5
Prostorný byt 3+kk o velikosti 95 m² s balkonem o velikosti 6 m² v 2. nadzemním podlaží v novostavbě z roku 2000 s podzemní garáží v klidné rezidenční části Smíchova.

Obývací pokoj s jídelním koutem jsou orientovány jižně, směrem do klidné ulice. Obě ložnice jsou umístěny severně, do klidného vnitrobloku.

Je vybaven kuchyňskou linkou, ostatní nábytek lze po dohodě s majitelem ponechat. Standardní vybavení: koberce v obytných místnostech, dlažba v kuchyni, chodbě, koupelně, toaletě a komoře, dřevěn okna, bezpečnostní vstupní dveře, dýhované vnitřní dveře (odstín dub), plynový kotel, společná parabolická anténa.

Byt k prodeji na Praze 5 je vhodný pro rodinné bydlení. V areálu je k dispozici dětské hřiště užívané pouze obyvateli tohoto rezidenčního projektu. Byt k prodeji byl dlouhodobě pronajímán.

Byt k prodeji se nachází v novostavbě z roku 2000, v těsné blízkosti centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl. V okolí najdeme množství restaurací, kin, ale také dostatečné sportovní vyžití (park Mrázovka, zimní stadion Nikolajka). Samozřejmostí je výborná dopravní dostupnost.

Cena 9 900 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 122959
Adresa Randova, Praha 5 - Smíchov
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Velikost 95 m²
Podlaží 2
Parkování Garáž
Balkon 6 m²
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost D
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Byt 3+kk k prodeji, Praha 5

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X