Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Cena:
29 800 000  Kč

O nemovitosti

Prodej bytu 5+kk se zimní zahradou na Praze 6

Unikátní prvorepublikový byt 5+kk k prodeji s půvabnou zahradou se nachází v 1. NP a částečně 1.PP historické vily postavené v roce 1929 v architektonickém stylu Art Deco.

Velkorysý byt s vysokými stropy 3,75 m a velkými špaletovými okny vedoucími do krásné zahrady, dýchá atmosférou luxusních továrnických vil z filmů pro pamětníky.

Dispozice bytu je tvořena vstupní a na ní navazující centrální halou, velkorysým obývacím pokojem s kruhově uspořádanými okny, zimní zahradou, třemi ložnicemi, třemi koupelnami, komorou a toaletou. Byt je na dvou místech propojený se suterénem, kde se nachází kuchyně, koupelna a další ložnice. K bytu náleží dva balkony o výměře 8 m² a 2 m². Spoluvlastnický podíl na domě, vztahující se k bytové jednotce činí 45% z celkové plochy domu. Součástí vlastnictví je i nadpoloviční podíl na pozemku - zahradě přiléhající k domu a jedna ideální 1/2 na příjezdové cestě a dvojgaráži. K bytu náleží sklepní místnost v suterénu domu. Byt prošel v roce 2002 kompletní rekonstrukcí.

Vila je rozdělena prohlášením vlastníka na 3 bytové jednotky. Společné prostory domu jsou v udržovaném stavu s důrazem na zachování původních architektonických detailů. Nově byl v tomto roce instalovaný kotel na vytápění celého domu. Ohřev vody zajišťuje samostatný bojler. V r. 2001 byly vyměněny vodovodní stoupačky.

Dubové parkety, ústřední vytápění plynovým kotlem Porotherm, bojler na ohřev vody John Wood, originální špaletová okna a dveře.

Dům se nachází v prestižní vilové a zahradní čtvrti Ořechovka. Cukrovarnická ulice vznikla v období let 1923 - 1930, kdy proběhla II. etapa výstavby nové rezidenční čtvrti v podobě velkých izolovaných vil podle jedinečných projektů předních českých architektů své doby.
Cena:
29 800 000  Kč
ID
125777
Adresa
Cukrovarnická, Střešovice, Praha 6
Typ nemovitosti
Byty
Dispozice
5+kk
Počet ložnic
4
Počet koupelen
3
Užitná plocha
227 m²
Podlaží
2
Parkování
Garáž
Balkon
10 m²
Terasa
Ne
Sklep
Ano
Zařízeno
Ne
Energetická náročnost
G
Status nemovitosti
Volný
Líbí se vám tato nabídka? Kontaktujte nás a domluvte si prohlídku.