Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Elišky Krásnohorské

O nemovitosti

Mezonetový byt s terasou

V samém srdci Starého Města s výhledem do Pařížské ulice se nachází jedinečný mezonetový byt s terasou v ulici Elišky Krásnohorské.

Jedinečná lokalita představuje bydlení na jedné z nejprestižnějších adres v Praze. Samotný dům má unikátní pozici v ulici, přímo vedle Hotelu InterContinental. Okolí nabízí v pár desítkách metru nábřeží Vltavy a také množství vyhlášených restaurací, kaváren a dalších zařízení pro společenské využití.
Luxusní mezonet se nachází v 7. NP cihlového domu s výtahem. Byt zaujme velkorysým, otevřeným prostorem s vysokými stropy a citlivě zakomponovanými dřevěnými trámy. Po vstupu do bytu vstupní halou s oknem se otevírá hlavní obývací pokoj s ateliérovými okny a výhledy do Pařížské ulice. V zadní části bytu na stejném podlaží je ložnice se šatnou a koupelnou a dále vstup na obytnou galerii, která může plnit účel například pracovny. Z haly bytu je vstup do zcela samostatné kuchyně s terasou, situovanou do vnitrobloku a nabízející cenné soukromí. U hlavní obývací části je zakomponovaná část s vířivkou s možností oddělení prosklenými dveřmi. Z haly bytu je další schodiště na druhou část galerie s využitím například ložnice pro hosty nebo jiného obytného prostoru.

Vybavení bytů tvoří: Kompletně vybavená kuchyňská linka vč. spotřebičů, kvalitní dřevěné podlahy, úložné prostory v podobě vestavěných skříní. Byt je plně klimatizovaný a vytápěný samostatným plynovým kotlem. Parkovat lze na modré zóně nebo se nabízí možnost pronájmu parkování v hotelu InterContinental. Byt je pronajat do 31.1.2021.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123903
Adresa Elišky Krásnohorské, Josefov, Praha 1
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 2+1
Počet ložnic 1
Počet koupelen 2
Užitná plocha 152 m²
Podlaží 7
Balkon Ne
Terasa Ano
Sklep Ne
Zařízeno Ano
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Mezonetový byt s terasou

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X