Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Holečkova

O nemovitosti

Prodej bytu 4+kk na Praze 5

Lokalita pražského Smíchova patři k jedné z nejvyhledávanějších čtvrtí ve městě s bohatou občanskou vybaveností. Tato část, kde se nachází Rezidence Sacre Coeur II, přímo sousedí s Kinského zahrady a vilovou částí Hřebenky a je v pěší vzdálenosti od Petřínského vrchu a Malé Strany.

Kromě menších obchodů a nespočet restaurací a kaváren je zde nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov, zdravotní středisko (Kartouzská), několik škol, také mateřských a gymnázia, včetně Francouzského lycea. Další výhodou je excelentní dopravní dostupnost jak MHD, v těsné blízkosti se nachází stanice metra Anděl, tak autem.

Rezidence Sacre Coeur II byla postavena jedním z přednějších developerů na pražském trhu s velkým důrazem na kvalitu provedení. Jedná se o multifunkční rezidenci, kde se v přízemí nachází několik obchodních prostor, které jsou využívány jako kanceláře či prostory pro prodej služeb. V podzemním podlaží se nachází parkovací místa a sklepy. V domě je také k dispozici recepce s 24 hod službou.

Tento prostorný a mimořádně světlý byt 4+kk k prodeji je umístěn v 5.NP s otevřeným výhledem z jedné strany na klášter Sacre Coeur, z druhé na město - na Bertramku. Jedná se o velice prakticky řešený byt členěný do dvou zón - obývací a privátní. V obývací části se nachází rozměrný obývací pokoj propojený s terasou, v klidové jsou ložnice a dvě koupelny. Nechybí ani komora za kuchyní, technická místnost, šatna či WC pro hosty. K bytu náleží dvě parkovací místa v podzemní garáží a sklep.

Nadstandardně vybavený byt v perfektním stavu. Na míru vyrobená designová kuchyňská linka od značky Sýkora je plně vybavená spotřebiči Siemens a keramickou deskou, dřevěná podlaha s podlahovým vytápěním v celém bytě, klimatizace, moderní koupelny, vybavená šatna, bezpečnostní vchodové dveře.
Cena 25 000 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 124850
Adresa Holečkova, Košíře, Praha 5
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Užitná plocha 161 m²
Podlaží 5
Parkování Garážové stání
Balkon 6 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost C
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Prodej bytu 4+kk na Praze 5

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X