Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Hradešínská 2+kk

O nemovitosti

Vyjímečně prostorný byt na Praze 2
Prostorný byt 2+kk s výměrou 118,6 m² v atraktivním projektu Hradešínská Residence, unikátní prostor s navazující zahradou s rozměrem 106 m².

Ke standardu budou patřit dubové masivní parkety, velkoformátová dřevěná okna s akusticko-izolačními trojskly a předokenními elektricky ovládanými roletami, nadstandardně vysoké interiérové dveře, vstupní bezpečností dveře (třída 3), systém řízeného větrání s rekuperační jednotkou, příprava na inteligentní systém a designová, kvalitní sanita od renomovaných výrobců.

Výjimečně energeticky úsporné bytové jednotky v domě, který je zcela bezbariérový, s recepcí, výtahem, kamerovým systémem a zabezpečením si zaslouží Vaši pozornost a zájem.

Architektonické řešení Hradešínské residence, kde se byt nachází, svým čistým geometrickým výrazem respektuje a dotváří prostředí Hradešínské ulice, materiálově i velikostně ladí s okolními domy a velkorysým přístupem k prostoru vytváří ty nejlepší předpoklady, žít ještě lépe, než jste si dokázali představit.

Lokalita, kde žilo mnoho významných osobností utvářejících českou historii, je v blízkosti parků Grébovka a Riegrovy sady, vyznačuje se rovněž kompletní občanskou vybaveností, dokonalou infrastrukturou, hustou sítí městské dopravy. Několik skvělých restaurací a kaváren se nachází již pár minut pěšky od residence, stejně jako několik mateřských a základních škol, divadel a obchodů.
Cena 18 000 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 122314
Adresa Hradešínská, Praha 10 - Vinohrady
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 2+kk
Velikost 118 m²
Podlaží 1
Parkování Garážové stání
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Vyjímečně prostorný byt na Praze 2

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X