Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Hradešínská 3+kk

O nemovitosti

Byt 3+kk na Vinohradech
Nadstandardně prostorný byt 3+kk ve 3. patře s orientací na 3 světové strany poskytne vskutku velkorysý obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou. Dále jsou zde 2 ložnice orientované na sever s walk-in šatnou a jedna s en-suite koupelnou, vstupní hala a chodba, technická místnost, komora, koupelna a samostatná toaleta.

Ke standardu budou patřit dubové masivní parkety, velkoformátová dřevěná okna s akusticko-izolačními trojskly a předokenními elektricky ovládanými roletami, nadstandardně vysoké interiérové dveře, vstupní bezpečností dveře (třída 3), systém řízeného větrání s rekuperační jednotkou, příprava na inteligentní systém a designová, kvalitní sanita od renomovaných výrobců.

Výjimečně energeticky úsporné bytové jednotky v domě, který je zcela bezbariérový, s recepcí, výtahem, kamerovým systémem a zabezpečením si zaslouží Vaši pozornost a zájem.

Architektonické řešení Hradešínské residence, kde se byt nachází, svým čistým geometrickým výrazem respektuje a dotváří prostředí Hradešínské ulice, materiálově i velikostně ladí s okolními domy a velkorysým přístupem k prostoru vytváří ty nejlepší předpoklady, žít ještě lépe, než jste si dokázali představit.

Lokalita, kde žilo mnoho významných osobností utvářejících českou historii, je v blízkosti parků Grébovka a Riegrovy sady, vyznačuje se rovněž kompletní občanskou vybaveností, dokonalou infrastrukturou, hustou sítí městské dopravy. Několik skvělých restaurací a kaváren se nachází již pár minut pěšky od residence, stejně jako několik mateřských a základních škol, divadel a obchodů.
Cena 30 000 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 122111
Adresa Hradešínská, Praha 10 - Vinohrady
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Velikost 172 m²
Podlaží 4
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost C
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Byt 3+kk na Vinohradech

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X