Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Hradešínská 5+kk

O nemovitosti

Byt 5+kk na Vinohradech
Nadstandardně prostorný penthouse ve 4. podlaží disponuje orientacemi na tři světové strany. Velkorysý obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupem na jižní terasu, dále 2 ložnice orientované na sever, prostornou vstupní halu, chodbu, komoru, technickou místnost, koupelnu a samostatnou toaletu a fitness. Ve vyšším patře se nachází galerie, ložnice, koupelna, komora a technická místnost.

Ke standardu budou patřit dubové masivní parkety, velkoformátová dřevěná okna s akusticko-izolačními trojskly a předokenními elektricky ovládanými roletami, nadstandardně vysoké interiérové dveře, vstupní bezpečností dveře (třída 3), systém řízeného větrání s rekuperační jednotkou, příprava na inteligentní systém a designová, kvalitní sanita od renomovaných výrobců.

Výjimečně energeticky úsporné bytové jednotky v domě, který je zcela bezbariérový, s recepcí, výtahem, kamerovým systémem a zabezpečením si zaslouží Vaši pozornost a zájem.

Architektonické řešení Hradešínské residence, kde se byt nachází, svým čistým geometrickým výrazem respektuje a dotváří prostředí Hradešínské ulice, materiálově i velikostně ladí s okolními domy a velkorysým přístupem k prostoru vytváří ty nejlepší předpoklady, žít ještě lépe, než jste si dokázali představit.

Lokalita, kde žilo mnoho významných osobností utvářejících českou historii, je v blízkosti parků Grébovka a Riegrovy sady, vyznačuje se rovněž kompletní občanskou vybaveností, dokonalou infrastrukturou, hustou sítí městské dopravy. Několik skvělých restaurací a kaváren se nachází již pár minut pěšky od residence, stejně jako několik mateřských a základních škol, divadel a obchodů.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 122106
Adresa Hradešínská, Praha 10 - Vinohrady
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 5+kk
Počet ložnic 2
Velikost 360 m²
Podlaží 5
Balkon Ne
Terasa 142 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost C
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Byt 5+kk na Vinohradech

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X