Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Hvar Stari Grad - nový apartmán 3+kk k prodeji

O nemovitosti

Novinka v nabídce
Nové apartmány Stari Grad se nacházejí v oblíbené lokalitě ostrova Hvar a nabízejí byt 3+kk k prodeji o výměře 71,63 m², který je ideálním místem pro váš odpočinek.

Nové apartmány Stari Grad představují jihovýchodně orientovaný byt k prodeji umístěný v 1. nadzemního podlaží domu. V novém bytě naleznete obývací pokoj s prostorem pro kuchyňskou linku a se vstupem na terasu o velikosti 17,28 m², na kterou navazuje prostorná zahrádka o ploše 150,48 m². Z předsíně je přístupná ložnice s praktickým místem pro vestavěnou skříň a koupelna vybavená sprchovým koutem, toaletou a přípravou pro pračku. Součástí bytu je také druhá ložnice s vlastní koupelnou. V ceně bytu jsou zahrnuta 2 krytá parkovací stání, která se nachází v přízemí domu.

Přístavní město Stari Grad si zamilujete díky jeho kouzelné atmosféře. Upravené plošiny a mola se schůdky do vody, oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, promenáda kolem zálivu, cyklostezky a letiště pro sportovní letadla vám spolu s tradičními restauracemi, kavárnami, obchůdky, pekárnami a stánky s ovocem a zeleninou nabízí to nejlepší z Chorvatska.

Trajektem ze Splitu jste ve Stari Gradu za 2 hodiny. Město má trajektové spojení se Splitem, Vela Lukou na Korčule, s Dubrovníkem, Ubli na Lastovu a Rijekou. Trajektové linky jej spojují také s Itálií.

Video: Hvar Stari Grad
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123637
Adresa Obala žrtava rata, Stari Grad,
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Užitná plocha 71 m²
Velikost zahrady 150 m²
Podlaží 1
Parkování Venkovní stání kryté
Balkon Ne
Terasa 17 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Novinka v nabídce

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X