Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Italská

O nemovitosti

byt 4+kk v Rezidenci Churchill

Rezidence Churchill je jedinečný projekt nacházející se přímo na rozhraní centra města a Vinohrad. Výjimečností této fenomenální stavby je panoramatický výhled nejen na Pražský hrad, ale celé Staré Město. Budova je impozantní svým moderním a zároveň nadčasovým designem, jenž stvořili architekti studia Aukett a splňuje nároky i té nejnáročnější klientely.

Luxusní byt 4+kk orientovaný na sever i na jih ve 2. nadzemním podlaží nabízí velkorysý klimatizovaný obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na balkón s výhledem na centrum Prahy a Vinohrady, dvě samostatné prostorné ložnice a hlavní ložnici s vlastním lodžie, ze kterého se můžete těšit krásným pohledem na Vinohrady. Reprezentativní vstupní hala má dostatek úložného prostoru pro vestavěné skříně a uložení všech Vašich věcí. Dvě luxusní koupelny (vana, sprcha, 2x WC, umyvadla a bidet) a samostatnou toaletu zařízenou sanitou Villroy and Boch.Interiér prosvětlují velkoformátová okna a zútulňují dřevěné podlahy. Podlaha ve vstupní hale a koupelně je vyhřívaná. Kuchyň je vyrobena na míru. Pocit jistoty a soukromí dodávají elektricky ovládané venkovní žaluzie a bezpečnostní vstupní dveře. K jednotce patří 2 garážové stání a sklep.

Pokud hledáte luxusní bydlení v jedinečné lokalitě Prahy 2, jsou pro Vás unikátní byty v projektu Rezidence Churchill tou správnou volbou.Pokud hledáte luxusní bydlení v jedinečné lokalitě Prahy 2, jsou pro Vás unikátní byty v projektu Rezidence Churchill tou správnou volbou

Momentálně probíhají práce na monolitických konstrukcích domu

- Již je realizováno 4.pp,, 3.pp,, 2.pp

- Betonuje se část stropu nad 2.pp v místě nad vjezdovou rampou do garáží

- Koncem týdne proběhne betonáž prvního záběru desky nad 2.pp = podlaha prvního bytu se zahrádkou v 1. pp

- Dále jsou betonovány zbývající obvodové stěny 2.pp

- V následujících dnech bude dokončováno bednění a armatura zbylého celého stropu nad 2.pp a betonáž dna výtahové šachty v 1.pp.

- Následovat bude montáž výztuže základové desky 1.pp

Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 121855
Adresa Italská, Praha 2 - Vinohrady
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Velikost 122 m²
Podlaží 2
Balkon 10 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost C
Status nemovitosti Volný

Lokalita

byt 4+kk v Rezidenci Churchill

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X