Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Jana Masaryka
Velký světlý byt s terasou na Královských Vinohradech
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
Velkorysý světlý byt 4+1 o velikosti 143,9 m² s terasou o velikosti 11 m² v 2. nadzemním podlaží k prodeji na Královských Vinohradech. Interiér s vysokými stropy, velkými okny a prostornou terasou s nádherným výhledem na Masarykovu vilu.

Byt k prodeji se nachází v historickém domě postaveném v meziválečném období architektem Aloisem Dryákem ve stylu Art Deco. Interiéru vévodí prostorná vstupní hala, ze které vcházíme do velkého obývacího pokoje s kachlovými kamny a krásným arkýřovým oknem. Na obývací pokoj navazuje samostatná kuchyně s komorou a ložnice se vstupem na 11 m² velkou terasu orientovanou do klidného vnitrobloku plného zeleně s výhledem na Masarykovu vilu. V bytě se dále nachází 2 samostatné pokoje, koupelna s rohovou vanou, menší koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta na druhý balkon do ulice Jana Masaryka.

V bytě jsou původní kazetové dveře, nová špaletová okna (repliky původních) a dřevěné podlahy v kombinaci s dlažbou. Topení je řešeno společnou centrální kotelnou. Dům prošel v posledních 20 letech celkovou renovací, v rámci které byla opravena střecha a fasáda, vyměněna okna, rekonstruovány společné prostory včetně vody, elektřiny a plynu, osazen nový výtah a vyměněny domovní zvonky. Byt byl rekonstruován v roce 2007, kdy byly vyměněny rozvody vody a elektřiny, opraveny podlahy a zrekonstruována koupelna. V roce 2017 byly opraveny omítky, nalakovány dveře a vybudována druhá koupelna se sprchovým koutem. Parkování je možné na dvoře za poplatek 1 000 Kč/měsíc a na modrých zónách přímo před domem.

Byt na Praze 2 se nachází v klidné jednosměrné ulici Jana Masaryka, v okolí nalezneme nepřeberné množství příjemných kaváren a gurmánských restaurací. Za přírodou můžete vyrazit do blízkých Havlíčkových sadů, nebo parku Folimanka, za kulturou potom do Vinohradského divadla. Rodiny s dětmi ocení blízkost prestižních soukromých i státních škol a školek. Dopravní spojení s centrem města zajišťuje tramvajová zastávka Zvonařka, případně metro linky A - Náměstí Míru, nebo metro linky C - I.P. Pavlova.

ID 122983
Adresa Jana Masaryka, Praha 2 - Vinohrady
Cena Na vyžádání
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+1
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Velikost 143 m²
Podlaží 2
Parkování Venkovní stání nekryté
Balkon Ne
Terasa 11 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Velký světlý byt s terasou na Královských Vinohradech

Zobrazit na mapě