Oblíbené nemovitosti 1
Byt k prodeji
Janáčkovo nábřeží
Janáčkovo nábřeží, Malá Strana, Praha 5
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Janáčkovo nábřeží

O nemovitosti

Jedinečný byt s vysokými stropy

Jedinečný, historický dům na Janáčkově nábřeží po kompletní a pečlivé rekonstrukci patří k nejžádanějším pražským adresám.

Výjimečný, reprezentativní dům přímo na nábřeží - pouze pár desítek metrů od Kampy, Petřína a Národního divadla. Rezidence se zdobnou vstupní halou od architekta Zítka, poskytuje majitelům soukromou zahradu, parkování a recepci.

Klasický, městský byt 3+1 k prodeji , s vysokými stropy je plně zařízený v historickém stylu a nabízí okamžité bydlení. Z centrální vstupní haly je přístup do všech místností samostatně. Interiér bytu je vybaven luxusními tapetami a stropy jsou zdobené nástěnnými malbami. Velký obývací pokoj má vstup na balkon a dvoukřídlími dveřmi navazuje do samostatné a plně vybavené kuchyně s jídelnou. Ložnice s balkonem a další pokoj jsou orientované do klidného vnitrobloku. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a bidetem. Majitelé bytu volili velmi kvalitní materiály včetně podlah, dveří a nábytku. K bytu náleží parkovací stání za cenu CZK 1.500.000,- a dva úložné prostory.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 122206
Adresa Janáčkovo nábřeží, Malá Strana, Praha 5
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+1
Užitná plocha 107 m²
Podlaží 2
Parkování Garážové stání
Balkon 5 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Jedinečný byt s vysokými stropy

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X