Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Janáčkovo nábřeží

O nemovitosti

Byt 5+1 s nádherným výhledem na Praze 5
Rohový secesní dům z roku 1905 se nachází v jedné z nejžádanějších lokalit Janáčkova nábřeží. V okolí nalezneme nepřeberné množství restaurací, obchodů a kaváren a oblíbené pražské náplavky. Na procházku můžete zajít podél Vltavy směrem na Kampu, cestou navštívit oblíbený Střelecký ostrov, nebo se vydat na vrch Petřín. V docházkové vzdálenosti se nachází veškeré kulturní a společenské vyžití - Národní divadlo, galerie Mánes, oblíbený klub Jazz Dock a mnohé další.

Velkoryse řešený byt 5+1 zaujme na první pohled velkými arkýřovými okny s překrásným výhledem na Tančící dům a plynoucí řeku. Byt má 3,75 metru vysoké stropy, původní secesní kazetové dveře a parkety. Interiéru vévodí reprezentativní vstupní hala, ze které je vchod do 5 samostatných místností, kuchyně a příslušenství. Byt je v původním udržovaném stavu vhodný k rekonstrukci dle vkusu budoucích majitelů.

Dům prošel v letech 2004 - 2011 rekonstrukcí, v rámci které byly opraveny rozvody elektřiny, vody a kanalizace. Dále byla provedena oprava fasády, izolace suterénu a osazen nový výtah. V bytě jsou ve většině místností zachovalé původní parkety a dveře, přední okna jsou nová špaletová (repliky původních), vytápění je řešeno vlastním plynovým kotlem. Parkování je možné na rezidenčních zónách přímo před domem.

Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 122223
Adresa Janáčkovo nábřeží, Smíchov, Praha 5
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 5+1
Užitná plocha 169 m²
Podlaží 2
Balkon Ano
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost E
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Byt 5+1 s nádherným výhledem na Praze 5

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X