Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Janáčkovo nábřeží
Byt 5+1 s nádherným výhledem na Praze 5
Cena 24 490 000  Kč
Kontaktujte nás
Rohový secesní dům z roku 1905 se nachází v jedné z nejžádanějších lokalit Janáčkova nábřeží. V okolí nalezneme nepřeberné množství restaurací, obchodů a kaváren a oblíbené pražské náplavky. Na procházku můžete zajít podél Vltavy směrem na Kampu, cestou navštívit oblíbený Střelecký ostrov, nebo se vydat na vrch Petřín. V docházkové vzdálenosti se nachází veškeré kulturní a společenské vyžití - Národní divadlo, galerie Mánes, oblíbený klub Jazz Dock a mnohé další.

Velkoryse řešený byt 5+1 zaujme na první pohled velkými arkýřovými okny s překrásným výhledem na Tančící dům a plynoucí řeku. Byt má 3,75 metru vysoké stropy, původní secesní kazetové dveře a parkety. Interiéru vévodí reprezentativní vstupní hala, ze které je vchod do 5 samostatných místností, kuchyně a příslušenství. Byt je v původním udržovaném stavu vhodný k rekonstrukci dle vkusu budoucích majitelů.

Dům prošel v letech 2004 - 2011 rekonstrukcí, v rámci které byly opraveny rozvody elektřiny, vody a kanalizace. Dále byla provedena oprava fasády, izolace suterénu a osazen nový výtah. V bytě jsou ve většině místností zachovalé původní parkety a dveře, přední okna jsou nová špaletová (repliky původních), vytápění je řešeno vlastním plynovým kotlem. Parkování je možné na rezidenčních zónách přímo před domem.

ID 122223
Adresa Janáčkovo nábřeží, Praha 5 - Smíchov
Cena 24 490 000  Kč
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 5+1
Velikost 169 m²
Podlaží 2
Balkon Ano
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost E
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Byt 5+1 s nádherným výhledem na Praze 5

Zobrazit na mapě