Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Jaromírova

O nemovitosti

Luxusní byt s terasou

Exkluzivní bydlení v posledních dvou patrech klasického činžovního domu pár desítek metrů od areálu Vyšehradu Vám nabízí moderní mezonet.

Dům se nachází v části ulice nedaleko Albertova a tramvajová zastávka je pouze pár metrů od vchodu. Spojení do centra je velmi pohodlné a procházkou se můžete projít k nábřeží Vltavy a populární náplavce. Lokalita má zázemí kvalitních služeb a bohaté sportovní zázemí.

Prostor bytu k prodeji nabídne praktické uspořádání a velmi dobré velikosti všech místností. Po vstupu do bytu pokračujete do obývacího pokoje s velkými ateliérovými okny situovaného do ulice. Obývací pokoj je přirozeně spojený s kuchyňkou částí, která je ale i dostatečně odcloněna. Prostor působí vzdušně také díky pohledu na galerii, která může splnit přání pracovny, knihovny nebo zázemí pro Vaše domácí koníčky. U vstupu vlevo jsou dvě ložnice orientované do klidného vnitrobloku. Na stejném patře je koupelna a samostatná toaleta. Lehce působící schodiště mezi vstupem do bytu a obývacím pokojem vede do horní části bytu s ložnicí s terasou a šatnou. Místnost má velké, francouzské okno a terasy se můžete potěšit výhledem na panorama města, včetně Pražského hradu.
V horním patře najdete také velkorysou koupelnu s denním světlem vybavenou vanou i sprchou. Všechny místnosti bytu jsou velmi světlé a byt nebyl trvale užívaný. Nový majitel se může inspirovat návrhem vizualizace obývacího pokoje, jídelny a kuchyně nebo může zvolit zcela vlastní koncept.

Vybavení bytu 4+kk k prodeji tvoří samostatný plynový kotel, částečně vybavená kuchyně (myčka, lednice, mraznička, mikrovlnka, horkovzdušná trouba, podlaha vinyl (Quick step).
Cena 14 900 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 124718
Adresa Jaromírova, Nusle, Praha 2
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Užitná plocha 156 m²
Podlaží 6
Parkování Není
Balkon Ne
Terasa 5 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Mohlo by vás zajímat

01 / X