Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Ječná

O nemovitosti

Světlý a slunný byt na Praze 2

Historický dům z počátku 20. století ve stylu raný funkcionalizmus se nachází v horní části ulice Ječná, poblíž I. P. Pavlova. V těsném okolí je k dispozici kompletní infrastruktura centra města a všechny historické dominanty Prahy jsou dostupné v pěší vzdálenosti. Svoji polohou a excelentní dostupností MHD tato nemovitost je vhodná jak pro bydlení v centru města, tak i jako investice s možností vyššího výdělku.

Bytová jednotka 2+1 k prodeji je situována v 5.NP s otevřeným výhledem na okolí, který zároveň poskytuje absolutní soukromí. Jedná se o velice světlý a slunný byt s vysokými stropy a prostornými místností. V současné době byt je řešený jako 2+1, nicméně po drobné úpravě je možné předělat na 3+kk s prostorným obývacím pokojem.

Byt na Praze 2 prošel rekonstrukcí před několika lety, je v dobrém stavu a ihned obyvatelný. Na podlaze jsou původní dubové parkety, jsou tady dvě šatny a komora u kuchyně, vysoké stropy, vlastní plynový kotel na vytápění a ohřev vody. V případě potřeby byt nabízí velkou variabilitu. Bezpochyby další výhodou jsou nízké provozní poplatky, pouze 2.900,-Kč + elektřina a plyn dle vlastní spotřeby.
Cena 9 600 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 123323
Adresa Ječná, Praha 2 - Nové Město
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Počet ložnic 2
Počet koupelen 1
Velikost 92 m²
Podlaží 5
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost E
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Světlý a slunný byt na Praze 2

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X