Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Jeseniova 124
Nový byt 2+kk ve výstavbě
Cena 4 975 000  Kč
Kontaktujte nás
Jeseniova 124 představuje nový byt 2+kk o výměře 41,69 m² ve vyhledávané lokalitě Prahy 3 - Žižkov. Byt k prodeji je situován v 1. nadzemním podlaží domu a jeho součástí je terasa o velikosti 9,1 m² navazující na předzahrádku o rozloze 28,0 m².

Jeseniova 124 nabízí nový byt v rekonstruovaném domě citlivě zasazeném do stávající zástavby. Z předsíně nového bytu je možné vstoupit do severně orientované ložnice, koupelny vybavené toaletou a sprchovým koutem a obývacího pokoje směrovaného na jih. Obývací část je propojena s technickou místností s přípravou pro pračku. K bytu na Praze 3 je možné přikoupit parkovací stání. Ke každému bytu je přidělena sklepní kóje. Byt k prodeji je vhodný pro vlastní bydlení nebo jako výhodná investice.

K vybavení nového bytu 2+kk náleží dřevěné podlahy v odstínu dub a plastová okna s trojsklem. V koupelně bude použita keramická dlažba a obklady.

Projekt se nachází v příjemné lokalitě oblíbené díky své blízkosti k centru Prahy a dynamickému rozvoji včetně výstavby nových rezidenčních projektů i kulturních, sportovních a relaxačních center. Žižkov nabízí kompletní občanskou vybavenost, která zahrnuje školky, základní školy, střední školy i víceleté gymnázium, širokou nabídka služeb, obchody, restaurace, klubové kino, poštu, zdravotnické středisko a lékárnu. Výborná dopravní dostupnost nových bytů na Praze 3 je zajištěna tramvajovými a autobusovými linkami, jejichž zastávky jsou vzdálené jen pár minut chůze od projektu.
ID 122924
Adresa Jeseniova, Praha 3 - Žižkov
Cena 4 975 000  Kč
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 2+kk
Velikost 40 m²
Podlaží 1
Parkování Garážové stání
Balkon Ne
Terasa 9 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Nový byt 2+kk ve výstavbě

Zobrazit na mapě