Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Jeseniova

O nemovitosti

Světlý byt s terasou a zahradou na Praze 3

Oblíbený projekt, zkolaudovaný v roce 2013. Nabízí obyvatelům veškerý potřebný komfort. Recepce 24/7 a noční ostraha areálů. Rezidence je umístěna na kraji oblíbeného parku Parukářka, ze kterého je překrásný výhled na centrum města. Centrum je zároveň velmi dobře dostupné i bez auta. Zastávka tramvají je v dostupnosti několika minut pěší chůze, stejně jako autobusová stanice. Městská část Žižkov je součástí širšího centra města. Občanská vybavenost je na velmi dobré úrovní, školy a školky, obchodní centra, rozmanitost restaurací a kaváren.

Po kolaudaci, byt nebyl užíván k trvalému bydlení, což napomohlo jeho dnešnímu, velmi zachovalému stavu. Povrchy a dokončovací prvky jsou v dobré kvalitě. Dostatek denního světla je zaručen díky velkoformátovým oknům, které jsou v obývací pokoji a v každé ložnici. Dispoziční řešení tohoto bytu je netradiční. Velká vstupní chodba s toaletou, navazuje na obývací pokoj, a na bytovou chodbu, která je paralelní s obývacím pokojem. Efektivně tak odděluje ruch obývacího pokoje od ložnic. Největší ložnice má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. V bytě najdeme i druhou koupelnu s vanou a dvěma umyvadly. K organizaci domácích prací, dobře poslouží komora.

Součástí bytu je i zahrada s terasou o ploše 99m², která na značnou část roku znatelně zvětšuje obytný prostor. K bytu je možné přikoupit parkovací stání za 500.000 Kč.
Cena 10 697 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 123290
Adresa Jeseniova, Praha 3 - Žižkov
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Počet ložnic 2
Počet koupelen 2
Velikost 116 m²
Podlaží 2
Parkování Podzemí
Balkon Ne
Terasa 7 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost C
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Světlý byt s terasou a zahradou na Praze 3

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X