Oblíbené nemovitosti 1
Byt k prodeji
Jugoslávských partyzánů
Jugoslávských partyzánů, Praha 6 - Dejvice
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Jugoslávských partyzánů

O nemovitosti

Nový byt 4+kk s terasou na Praze 6 - Dejvicích
Nově postavený byt v Dejvicích, v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Prahy, s bohatou infrastrukturou a excelentní dopravní dostupnosti jak metrem, tak tramvaji či autobusem. Tato část Prahy kromě jiné nabízí nespočet možností pro sportovně aktivní lidí, v pěší vzdálenosti se nachází jak park Stromovka, tak Šárecké údolí.

V rámci nástavby domu z 30. let vznikly 6 duplexových bytových jednotek s terasami. Prostorný byt 4+kk má ve spodním patře klasické rovné stropy, kde jsou umístěny obývací pokoj s kuchyní, dvě ložnice, koupelná a chodba, v horní částí je částečné skosení a nachází se zde jedná ložnice a terasa s otevřeným výhledem na okolí.
Parkování je možné buď před domem nebo v podzemních garážích knihovny ČVUT za 2.100,-Kč + DPH/měs. Předpokládány termín dokončení / kolaudace je březen 2019.

Byt bude dokončen ve vysokém standardu provedení - dřevěné plovoucí podlahy, designová keramika do koupelny, bezpečnostní vchodové dveře, WPC prkna na terasách atd. Dům prochází kompletní rekonstrukci vč. výměny výtahu, modernizace společných částí apod.

Cena 15 300 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 122386
Adresa Jugoslávských partyzánů, Praha 6 - Dejvice
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Počet koupelen 1
Velikost 142 m²
Podlaží 6
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa 8 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Nový byt 4+kk s terasou na Praze 6 - Dejvicích

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X