Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Jugoslávských partyzánů

O nemovitosti

Terasa s panoramatickým výhledem

Nově postavený byt v Dejvicích, v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Prahy, s bohatou infrastrukturou a excelentní dopravní dostupnosti jak metrem, tak tramvají či autobusem. Tato část Prahy kromě jiné nabízí nespočet možností pro sportovně aktivní lidí, v pěší vzdálenosti se nachází jak park Stromovka, tak Šárecké údolí.

V rámci nástavby domu z 30. let vznikly 6 duplexových bytových jednotek s terasami. Prostorný byt 4+kk má ve spodním patře klasické rovné stropy, kde jsou umístěny obývací pokoj s kuchyní, dvě ložnice, koupelná a chodba, v horní částí je částečné skosení a nachází se zde jedna ložnice a terasa s otevřeným výhledem na okolí.

Parkování je možné buď před domem nebo v podzemních garážích knihovny ČVUT za 2100,-Kč + DPH / měs. Předpokládány termín dokončení / kolaudace je prosinec 2018.

V ceně je dokončení bytu ve vysokém standardu provedení - dubové parkety, designová keramika Villeroy Boch do koupelny, Italské interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, WPC prkna na terase, klimatizace ve všech místnostech, vlastní plynový kotel atd. Nicméně je zde možnost dokončení interiéru dle výběru klienta.

Před několika týdny byla dokončena kompletní rekonstrukce domu, včetně výměny výtahu, modernizace společných částí apod.
Cena 14 900 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 122386
Adresa Jugoslávských partyzánů, Praha 6 - Dejvice
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Počet ložnic 3
Počet koupelen 1
Velikost 142 m²
Podlaží 7
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa 8 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Terasa s panoramatickým výhledem

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X