Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Jugoslávských partyzánů
Nový byt 2+1 s terasou na Praze 6 - Dejvicích
Cena 10 875 000  Kč
Kontaktujte nás
Nově postavený byt v Dejvicích, v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Prahy, s bohatou infrastrukturou a excelentní dopravní dostupnosti jak metrem, tak tramvaji či autobusem. Tato část Prahy kromě jiné nabízí nespočet možností pro sportovně aktivní lidí, v pěší vzdálenosti se nachází jak park Stromovka, tak Šárecké údolí.

V rámci nástavby domu z 30. let vznikly 6 duplexových bytových jednotek s terasami. Jedná se o velkolepě řešený, prostorný byt 2+1 s rovnými stropy, Francouzskými okny podél celého bytu, terasou orientovanou na západ s otevřeným, panoramatickým výhledem na okolí poskytující absolutní soukromí.
Parkování je možné buď před domem nebo v podzemních garážích knihovny ČVUT za 2.100,-Kč + DPH/měs. Předpokládány termín dokončení / kolaudace je březen 2019.

Byt bude dokončen ve vysokém standardu provedení - dřevěné plovoucí podlahy, designová keramika do koupelny, bezpečnostní vchodové dveře, WPC prkna na terasách atd. Dům prochází kompletní rekonstrukci vč. výměny výtahu, modernizace společných částí apod.

ID 122387
Adresa Jugoslávských partyzánů, Praha 6 - Dejvice
Cena 10 875 000  Kč
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 2+1
Velikost 68 m²
Podlaží 6
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa 17 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Nový byt 2+1 s terasou na Praze 6 - Dejvicích

Zobrazit na mapě