Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
K Dálnici

O nemovitosti

Světlý byt 4+kk s velkou terasou a parkováním
Prostorný světlý byt k prodeji 4+kk o výměře 117 m² se dvěma balkony a velkoryse řešenou terasou 43 m². Novostavba z roku 2008 se nachází v Pražské městské části Pitkovice s výborným dopravním spojením do centra města.

Velkoryse řešený světlý byt k prodeji nabízí prostorný obývací pokoj s kuchyní o výměře 31 m², ze kterého je přímý vstup na jižně orientovanou lodžii. V bytě se dále nachází 3 samostatné pokoje, 2 koupelny, 2 šatny a příslušenství. Hlavní dominantou je 43 m² velká terasa, která vybízí k odpočinku a relaxaci s rodinou a přáteli.

Byt na Praze 10 je součástí novostavby z roku 2008, v interiéru jsou použity kvalitní materiály - plovoucí podlahy, dveře do obložkové zárubně, moderní obklady a sanita v koupelnách. Společné prostory jsou dobře udržované, stejně jako okolní zeleň. Součástí prodeje je 1 venkovní parkovací stání. Terasu lze po dohodě s SVJ částečně zastřešit.

Pitkovice se nachází ve východní části Prahy v blízkosti oblíbené městské části Uhříněves, ze které se do centra metropole dostanete přímým vlakovým spojem. Naproti domu se nachází autobusová zastávka Nové Pitkovice, která zajišťuje spojení na metro C - Háje do 11 minut. Výhodou je blízkost obchodní zóny Čestlice, kde nalezneme nepřeberné množství obchodů, restaurací a oblíbený aquapark. Rodiny s dětmi ocení mateřskou školku 2 minuty od domu, další školní zařízení se nachází v Průhonicích a Uhříněvsi. Na procházky můžete vyrazit do pitkovického parku, kde se nalezneme dětské hřiště, restauraci a cyklostezku.

Cena 7 990 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 123194
Adresa K Dálnici, Praha Pitkovice
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Velikost 114 m²
Podlaží 2
Parkování Venkovní stání nekryté
Balkon 12 m²
Terasa 43 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Světlý byt 4+kk s velkou terasou a parkováním

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X