Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Klimentská

O nemovitosti

Třípokojový byt na Novém Městě
Rekonstruovaný byt k prodeji v exkluzivní lokalitě Praha 1 - Nové Město o dispozici 3+1. Prostorný byt ve staré zástavbě v centru Prahy, v klidné části ulice u kostela sv. Klimenta. Ideální dostupnost MHD, 300 metrů od Náměstí Republiky (metro - trasa B); výhled na Vltavu, vzdálenou 200 metrů od domu. V místě je kompletní občanská vybavenost.

Třípokojový byt k prodeji prošel kompletní rekonstrukcí. Byt má vysoké stropy a velké místnosti. Nachází se v posledním klasickém patře cihlového domu s krásným výhledem na řeku, kostel sv. Klimenta a Novomlýnskou vodárenskou věž. Obývací pokoj a hlavní ložnice v bytě jsou orientovány na jih, kuchyň a dětský pokoj na sever. Byt na Praze 1 má velkou vstupní halu, z níž se vchází do pokojů i kuchyně. V kuchyni je plně vybavená, moderní kuchyňská linka se všemi spotřebiči. V bytě jsou dřevěné podlahy. Vytápění zajišťuje plynový kotel.

Částečnou rekonstrukcí prošel rovněž dům, který má opravenou fasádu a nová okna. V domě je dobře fungující SVJ s plánem na budoucí rozvoj společných prostor domu.
Cena 13 900 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 121700
Adresa Klimentská, Praha 1 - Nové Město
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+1
Počet ložnic 2
Počet koupelen 1
Velikost 97 m²
Podlaží 5
Parkování Není
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Třípokojový byt na Novém Městě

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X