Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Kozí

O nemovitosti

Krásný byt 3+kk v eklektickém stylu na Starém Městě

Vkusně provedený byt 3+kk k prodeji s interiérem v eklektickém stylu je umístěn ve druhém patře secesního domu na rohu dvou výjimečných a velmi klidných ulic Kozí a Bílkova na Starém Městě. I přes svou blízkost ke Staroměstskému náměstí a Pařížské ulici si místo uchovává klidný a turismem nenarušený charakter typický spíše pro bydlení v okolí Haštalského náměstí.

Byt 3+kk na prodej nabízí klasickou pravidelnou dispozici s centrální vstupní chodbou, ze které je přístupný velký obývací pokoj s kuchyňským koutem s okny orientovanými do ulice Bílkova a na opačné straně obě ložnice s orientací do klidného vnitrobloku. Vše doplňuje příslušenství zahrnující koupelnu s WC a samostatné hostovské WC. Dům je v dobrém technickém stavu a je vybaven výtahem.

Kuchyňská linka s pracovní deskou z umělého kamene se stylově zvolenými spotřebiči. Dřevěné parketové podlahy, množství vestavěných šatních skříní. Alarm. Vnitřní rolety a kvalitní závěsy na všech oknech. Koupelna a WC obloženy italskou mozaikou Bissaza a osazeny kvalitní sanitou.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123433
Adresa Kozí, Praha 1 - Staré Město
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Počet ložnic 2
Počet koupelen 1
Velikost 100 m²
Podlaží 1
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Krásný byt 3+kk v eklektickém stylu na Starém Městě

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X