Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Křemencova

O nemovitosti

Klasický byt 3+kk v srdci Prahy
Klasický byt v historickém domě v samém srdci Prahy. V těsném okolí je k dispozici kompletní infrastruktura centra města a všechny historické dominanty Prahy. Přesto se jedná o velice klidnou a příjemnou ulici. Byt je vhodný jak pro vlastní bydlení, tak na investici.

Světlý a prostorný byt po náročné rekonstrukci se nachází ve druhém patře domu. Jedná se o velice praktický řešený byt dle návrhu architekta s důrazem na detaily. Velkoformátové okna podél celého bytu v kombinaci s vysokými stropy vytvářejí jedinečnou atmosféru a pocit výjimečně teplého a útulného bytu. Samotný dům na Praze 1 má zachovalé historické prvky, které po podzimní plánované rekonstrukci vyniknou ještě výrazněji.

Dle schváleného harmonogramu společenství vlastníků na podzim dojde k modernizaci společných částí domu vč. repasování oken, v druhé vlně v příštím roce dojde k rekonstrukci střechy a nakonec k renovaci fasády, včetně zateplení dvorní částí fasády.

V roce 2013 byla dokončená kompletní rekonstrukce bytu. V bytě jsou dřevěné podlahy, moderní koupelny, dřevěné Eurookna s dvojskly, podlahové topení, bezpečnostní vchodové dveře, nový plynový kotel. V bytě je plně vybavená, moderní kuchyňská linka.

Cena 12 890 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 123463
Adresa Křemencova, Praha 1 - Nové Město
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Velikost 82 m²
Podlaží 3
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ano
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Klasický byt 3+kk v srdci Prahy

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X