Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Liliova

O nemovitosti

Prodej bytu 4+1 v historickém centru

V historickém srdci Prahy najdeme domy více či méně spojené s významnými osobnostmi české historie. V tomto případě byl dům součástí paláce pána z Kunštátu a Poděbrad. Jeho současným účelem je výnosné krátkodobé ubytování pomocí internetových platforem sloužících tomuto účelu. Všechna historicky významná místa jsou pouze několik kroků vzdálená, což zaručuje trvalé vytížení nájemníky, a to v průběhu celého roku.

Současná dispozice bytu 4+1 k prodeji je řešením z konce 20. století, kdy byla provedena rekonstrukce. Od té doby je byt dobře udržován a efektivně slouží svému účelu. Společná pavlačová chodba slouží pouze třem bytům. Skrze prostornou vstupní chodbu máme přístup k obývacímu pokoji nebo oddělené kuchyni. Obývací pokoj je orientovaný do ulice Liliova. Tři ložnice, z nichž jedna je průchozí a může skvěle posloužit jako pracovna.

Vzhledem k povaze lokality jsou domy považovány za historickou cennost a jejich vzhled zůstává dlouhá léta nezměněn. Okna jsou zdvojená, špaletová, na podlahách dřevěné parkety. Vytápění a příprava horké vody jsou zajištěny autonomně vlastními kotly v bytě.
Cena 16 500 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 123586
Adresa Liliová, Praha 1 - Staré Město
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+1
Počet ložnic 3
Počet koupelen 1
Velikost 116 m²
Podlaží 4
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Prodej bytu 4+1 v historickém centru

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X