Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Malá Michnovka

O nemovitosti

Byt 3+1 v moderní vile na prodej, Malá Mnichovka, Praha 5
Byt navržený architektem s interiérem dopracovaným s citem pro detail a použitím ušlechtilých materiálů. Prostor zaujme společenskou částí s krbem a vstupem na obdélníkovou terasu. Vstupní hala má vestavěné skříně, samostatnou toaletu a vstup do jídelny a samostatně do obývacího pokoje. Kuchyně je moderně zařízená a prakticky oddělená od jídelny pro větší počet osob. Posuvné velké dveře zajišťují velmi komfortní vstup na terasu, kterou je možné zakrýt elektricky vysunovanou plátěnou střechou. V obývacím pokoji je velká knihovna a stěny zdobí kvalitní dřevěné obložení. Za obývacím pokojem je pracovna s výhledem i vstupem na další terasu se západní orientací a neopakovatelným výhledem a skalní útesy přírodní rezervace. Z pracovny vstupujeme do ložnice s koupelnou (vana i sprcha) a oddělenou toaletou. K bytu jsou v suterénu domu k dispozici dvě parkovací stání a skladová komora.

Vybavení:plně zařízená a vybavená kuchyně, jídelna s deskou z přírodního kamene, veškeré vestavěné skříně, šatny a pracovna, kvalitní masivní podlahy, vytápění samostatným plynovým kotlem, klimatizace, elektrické venkovní žaluzie, hliníková okna, alarm.

Velmi klidná lokalita v bezprostřední blízkosti na úpatí Prokopského a Dalejského údolí.Krásné prostřední obklopené přírodou, má praktickou dostupnost k obchodnímu centru Anděl jen pár minut jízdy vozem. Moderní vila je situovaná u potoka a nabízí cenné soukromí a komfort současných nároků bydlení.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123092
Adresa 17. listopadu, Praha 1 - Josefov
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+1
Velikost 205 m²
Podlaží 2
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Byt 3+1 v moderní vile na prodej, Malá Mnichovka, Praha 5

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X