Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Malá Michnovka

O nemovitosti

Prostorný byt u Prokopského údolí

Velmi klidná lokalita v bezprostřední blízkosti na úpatí Prokopského a Dalejského údolí. Krásné prostřední obklopené přírodou, má praktickou dostupnost k obchodnímu centru Anděl jen pár minut jízdy vozem. Moderní vila je situovaná u potoka a nabízí cenné soukromí a komfort současných nároků bydlení.

Moderní vila s výtahem pouze o třech bytech nabízí cenné soukromí. Prakticky řešený byt s orientací na tři světové strany. Obývací pokoj s krbem má prosklený arkýř s prostorem pro jídelnu a posuvnými skleněnými dveřmi. Kuchyňská část s velkým oknem je oddělená a má přístup, jak z haly, tak z obývacího pokoje. Obývací pokoj s jídelnou mají východní orientaci a výhledy do okolní zeleně. Byt má tři samostatné ložnice, z nichž jedna má vlastní šatnu i koupelnu s velkoformátovými okny. Druhá koupelna s toaletou a technická místnost jsou přístupné z haly.

Byt je zařízený nábytkem na zakázku, včetně šatního prostoru ve vstupní hale. Kuchyň je plně vybavena značkovými spotřebiči, krb je na tuhá paliva a byt je vytápěný samostatným plynovým kotlem. Podlahy jsou z nebroušeného, lakovaného korku. K bytu náleží sklepní kóje a dvě komfortní parkovací stání. V ložnicích jsou chlazené stropy. Byt má hliníkové, elektrické předokenní žaluzie.
Cena 14 780 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 123113
Adresa Hlubočepská, Hlubočepy, Praha 5
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+1
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Užitná plocha 162 m²
Podlaží 2
Parkování Garážové stání
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Prostorný byt u Prokopského údolí

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X