Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Mánesova

O nemovitosti

Luxusní bydlení v samém srdci Královských Vinohrad
Jedinečná nabídka - bytů a střešnch penthousů v novém exkluzivním bytovém projektu Mánesova 78 - Praha 2 Vinohrady. Stylově zrekonstruovaný secesní dům v samém srdci Královských Vinohrad, provedený v nejvyšším možném standardu nabízí luxusní bydlení, kombinující špičkový moderní design s historickými prvky.


Projekt Mánesova 78 nabízí na šesti podlažích byty o celkové výměře od 61 m² do 156 m². Většina bytů má vlastní terasu nebo balkon. V sedmém a osmém podlaží jsou čtyři byty typu penthouse s klimatizací. Interiéry bytů vypracovalo známé architektonické studio OOOOX. Projekt bude dokončen ve třetím čtvrtletí roku 2020.

Byty se nachází v atraktivní rezidenční lokalitě Praha 2 - Vinohrady, v bezprostřední blízkosti náměstí Jiřího z Poděbrad, pár desítek metrů od Riegerových sadů. V místě je skvělá občanská vybavenost, jsou tu obchody, služby, restaurace, supermarket, mateřská i základní škola, Vinohradský pavilon, kluby, divadla; oblíbené farmářské trhy se konají jen pár desítek metrů od domu. V docházkové vzdálenosti jsou Bezručovy sady, Divadlo na Vinohradech, OC Atrium Flora a mnoho dalších míst pro relaxaci a kulturní vyžití. Vynikající je i dopravní dostupnost. Stanice metra trasy A Náměstí Jiřího z Poděbrad je vzdálená pouhých šest minut chůze, stejně tak i tramvajová a autobusová zastávka několika denních i nočních linek. Z místa je rychlé spojení autem na Pražskou magistrálu.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123515
Adresa Mánesova, Vinohrady, Praha 2
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Užitná plocha 96 m²
Podlaží 4
Parkování Na ulici
Balkon 2 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní bydlení v samém srdci Královských Vinohrad

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X