Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Melantrichova

O nemovitosti

Unikátní půdní byt v historickém centru Praha 1
Atypický půdní byt v historickém měšťanském domě U Košíku nebo také U Modré lodi, na Starém Městě, který je chráněn jako kulturní památka České republiky. Původně gotický dům, který má nyní pozdně barokní podobu, obýval mimojiné hudební skladatel Josef Mysliveček.

Byt po kompletní nákladné rekonstrukci, která proběhla v roce 2009, jen 100m od Staroměstského náměstí, Orloje a srdce hlavního města. Spolu s rekonstrukcí bytu byla provedena také rekonstrukce střechy. Byt má vstupní halu s vestavnými skříněmi a šatnou, dvě koupelny s vanou a WC, prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní (plynový sporák, elektrická trouba, myčka, lednice s mrazákem zn. Miele a Liebher). K vybavení dále patří fuknční krb, klimatizace, pračka, sušička zn. BOSH, plynový kotel zn. Vaillant, bezpečností dveře, podlahové vytápění, domovní telefon.

Praha 1 je městská čtvrť Prahy, kde je možné navštívit nesčetně památek, kaváren, vynikajících restaurací, kulturních míst atd. Byt je umístěn v domě v ulici Melantrichova, hlavní tepně mezi Staroměstským a Václavským náměstím.
Cena 19 000 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 123848
Adresa Melantrichova, Staré Město, Praha 1
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 2+kk
Počet koupelen 2
Užitná plocha 150 m²
Podlaží 4
Parkování Není
Balkon Ne
Terasa 16 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Unikátní půdní byt v historickém centru Praha 1

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X