Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Milevská

O nemovitosti

Luxusní byt 3+kk s terasou a krásným výhledem v exkluzivním projektu V-Tower
Exkluzivní bydlení v jedinečném projektu V-Tower Praha 4. Byt 3+kk o celkové ploše137,3 m² nabízí moderní architekturu v kombinaci s přírodními materiály, jako jsou dubové podlahy nebo žulové kamenné obklady v koupelnách.

Nadstandardně vybavený byt 3+kk o celkové ploše 137,3 m² v projektu V-Tower uspokojí požadavky i toho nejnáročnějšího klienta. Byt má vstupní halu s dostatekem úložného prostoru, prostorný obývací pokoj s moderně vybavenou kuchyní spotřebiči GAGENNAU, dvě ložnice s vlastní koupelnou, WC a šatnou. Dále komoru s pračkou a sušičkou. Celý prostor působí nadčasově a velmi vzdušně díky oknům od podlahy ke stropu podél celého bytu, zároveň velkoformátové posuvné dveře propojují terasy (25,9 m² + 20,2 m²) s interiérem vašeho domova. Koupelny jsou obložené velkoformátovým žulovým kamenem, podlahy v pokojích kvalitním dubem. K dispozici je ostraha objektu, čtyřiadvacetihodinová recepce, vjezd do garáží na základě čtečky registračních značek aut. V rámci bezpečnosti je pohyb po budově umožněn po načtení řečiště ruky (jedná se o používání výtahů, vstup do objektu, do klubového patra apod.) Jde tedy o bezpečnostně zajištěný objekt z hlediska vstupu a vjezdu. 

Odpočinout po náročném dni si  můžete v klubovém patře s fitness a wellness centrem, ve kterém nechybí bazén, sauna či vířivka, tréninkem na golfovém trenažéru nebo u filmové premiéry v soukromém kině. Dále za příplatek poskytuje drobné opravy v bytech, úklid, mytí oken a venčení psů. 

V bezprostřední blízkosti domu je OC Arkády Pankrác, Centrální park Pankrác, obchody, služby, restaurace, kavárny, školy, školky a mnoho příležitostí pro kulturní i sportovní vyžití. Stanice metra linky "C" Pankrác v docházkové vzdálenosti, cca 10min.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123532
Adresa Milevská, Praha 4 - Krč
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Velikost 137 m²
Podlaží 12
Parkování Garážové stání
Balkon Ne
Terasa 46 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní byt 3+kk s terasou a krásným výhledem v exkluzivním projektu V-Tower

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X