Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Na Hřebenkách

O nemovitosti

nový byt s balkony

Nový byt k prodeji je součástí nového developerského projektu Hřebenky. Oblast Hřebenky v Praze 5 leží na slunném jižním svahu a patří mezi nejžádanější rezidenční lokality v hlavním městě. Ulice Na Hřebenkách bezesporu splňuje adresu širšího centra s krátkým dojezdem do středu Prahy. V blízkosti rezidence Hřebenky najdete dostatek jedinečných a atraktivních míst pro sportovní vyžití a volnočasové aktivity včetně Ladronky a Petřínských sadů. Krátkou procházkou lze dojít k Pohořelci nebo navštívit historický areál Pražského hradu. Praktické je i sousedství s Prahou 6, ve které se nachází několik prestižních mezinárodních škol a snadný výjezd směrem na letiště Václava Havla, Plzeň nebo Karlovy Vary.


Moderní byt k prodeji se dvěma balkony a krásnými výhledy je umístěn v 6 nadzemním podlaží nové bytové rezidence. Interiér bytu tvoří velkorysý obývací pokoj s kuchyní, čtyři samostatné ložnice ložnice, tři koupelny a šatnu. Byt je nabízen ve stavu white walls (bez finálních povrchů).  Cena zahrnuje 2 garážové stání a dva skepy.Rezidenční budova také nabízí zázemí recepce.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123964
Adresa Na Hřebenkách, Smíchov, Praha 5
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 5+kk
Počet ložnic 4
Počet koupelen 2
Užitná plocha 209 m²
Podlaží 6
Parkování Garážové stání
Balkon Ne
Terasa 25 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Mohlo by vás zajímat

01 / X