Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Na Hřebenkách

O nemovitosti

Nadstandardní bydlení v rezidenční lokalitě na Praze 5
Luxusní nový byt k prodeji je součástí nového developerského projektu Hřebenky. Oblast Hřebenky v Praze 5 leží na slunném jižním svahu a patří mezi nejžádanější rezidenční lokality v hlavním městě. Ulice Na Hřebenkách bezesporu splňuje adresu širšího centra s krátkým dojezdem do středu Prahy. V blízkosti rezidence Hřebenky najdete dostatek jedinečných a atraktivních míst pro sportovní vyžití a volnočasové aktivity včetně Ladronky a Petřínských sadů. Krátkou procházkou lze dojít k Pohořelci nebo navštívit historický areál Pražského hradu. Praktické je i sousedství s Prahou 6, ve které se nachází několik prestižních mezinárodních škol a snadný výjezd směrem na letiště Václava Havla, Plzeň nebo Karlovy Vary.

Byt 5+kk se dvěma balkony o rozloze téměř 28 m² se nachází v 3. nadzemním podlaží nové bytové rezidence. V bytě na prodej naleznete prostorný obývací pokoj, který je prakticky napojen na kuchyňský kout, z kterého je umožněn vstup na balkon, jenž je jako dělaný pro posezení s přáteli či pro chvíle odpočinku. Byt na Praze 5 dále nabízí čtyři ložnice, dvě koupelny a samostatné WC.

Součástí kupní ceny jsou dvě parkovací stání v moderních garážích, sklep, klimatizace a předokenní elektrické žaluzie.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 120748
Adresa Na Hřebenkách, Smíchov, Praha 5
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 148 m²
Podlaží 3
Parkování Garážové stání
Balkon 27 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Nadstandardní bydlení v rezidenční lokalitě na Praze 5

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X