Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Na Hřebenkách

O nemovitosti

Přepychový byt se střešní terasou v oblíbené rezidenční lokalitě
Přepychový byt 5+kk je součástí nového developerského projektu Hřebenky, který se nachází v jedné z nejžádanějších rezidenčních lokalit v hlavním městě. Ulice Na Hřebenkách bezesporu splňuje adresu širšího centra s krátkým dojezdem do středu Prahy. V blízkosti rezidence Hřebenky najdete dostatek jedinečných a atraktivních míst pro sportovní vyžití a volnočasové aktivity včetně Ladronky a Petřínských sadů. Krátkou procházkou lze dojít k Pohořelci nebo navštívit historický areál Pražského hradu. Praktické je i sousedství s Prahou 6, ve které se nachází několik prestižních mezinárodních škol a snadný výjezd směrem na letiště Václava Havla, Plzeň nebo Karlovy Vary.

Moderní byt s výjimečnou střešní terasou se nachází v 7. nadzemním podlaží nové bytové rezidence a interiér sestává z velkorysého obývacího pokoje s kuchyní, salonku, tří samostatných ložnic, dvou koupelen, samostatné toalety a technické místnosti. Zelené panorama je možné si vychutnávat ze dvou balkonů a neotřelou součástí bytu je i velkoformátové střešní ateliérové okno o výměře 37,7 m². Součástí atraktivní nabídky jsou tři parkovací stání v moderních garážích, sklep, předokenní elektrické žaluzie a příprava pro klimatizaci.

Inzerovaný byt na Praze 5 je ve stavu shell and core a nabízí tak možnost vytvoření zcela vlastního půdorysu a individuálního konceptu bydlení.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 121330
Adresa Na Hřebenkách, Smíchov, Praha 5
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 5+kk
Počet koupelen 2
Užitná plocha 231 m²
Podlaží 7
Parkování Garážové stání
Balkon 26 m²
Terasa 118 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Přepychový byt se střešní terasou v oblíbené rezidenční lokalitě

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X