Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Na Petřinách

O nemovitosti

Prostorný světlý byt s velkými okny a terasou na Břevnově

Moderně designovaný byt 4+kk k prodeji nabízí vstupní halu, prostorný obývací pokoj, na který přímo navazuje 36 m² velká jižně orientovaná terasa, tři ložnice, dvě koupelny, samostatnou toaletu a šatnu. Z bytu je nádherný výhled do zahrady se vzrostlými stromy, kterou vytvořilo zahradnické studio Flera.

Byt má světlou výšku stropu 290 cm, velkoplošná hliníková okna s trojskly a stínícími žaluziemi, třívrstvé dřevěné podlahy značky BOEN kombinované s podlahovým vytápěním a přípravu na klimatizaci. V koupelnách je použita luxusní velkoformátová dlažba La Fabrica a zařizovací předměty značky Laufen. K bytu je nutno zakoupit dvě parkovací stání a sklepní kóji.

Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě Praha 6 - Břevnov, v blízkosti zahrady Břevnovského kláštera a obory Hvězda, oblíbených míst pro relaxaci ve volném čase. Je zde velmi dobrá občanská vybavenost - obchody, služby, supermarket, restaurace, mateřská škola, základní škola, gymnázium, Ústřední vojenská nemocnice, několik sportovišť. Výborná je také dopravní dostupnost. Jen pět minut trvá cesta na tramvajovou zastávku dvou denních a jedné noční linky a autobusovou zastávku s přímým spojením na stanici metra trasy A Petřiny. Autem je rychle dostupný Městský okruh. Cesta na letiště Václava Havla trvá autem pouhých patnáct minut.
Cena 15 190 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 123601
Adresa Na Petřinách, Praha 6 - Břevnov
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Velikost 111 m²
Podlaží 4
Parkování Garážové stání
Balkon 36 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Prostorný světlý byt s velkými okny a terasou na Břevnově

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X