Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Na Petřinách

O nemovitosti

Moderní, kompletně vybavený byt 4+kk na prodej s terasou na Břevnově

Tento kompletně dokončený byt 4+kk na prodej v rezidenčním projektu Na Petřinách nabízí velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého je přímý vstup na prostornou jižně orientovanou terasu s výhledem do zahrady. Dále se v bytě nachází 3 samostatné místnosti, ze kterých je jedna aktuálně využitá jaké velkoryse řešená šatna, 2 koupelny, samostatná toaleta a příslušenství.

Byt má světlou výšku stropu 290 cm, velkoplošná hliníková okna s trojskly a stínícími žaluziemi, třívrstvé dřevěné podlahy značky BOEN kombinované s podlahovým vytápěním a přípravu na klimatizaci. V koupelnách je použita luxusní velkoformátová dlažba La Fabrica a zařizovací předměty značky Laufen. K bytu je nutno zakoupit dvě parkovací stání a sklepní kóji. Interierové vybavení není součástí kupní ceny, pro bližší informace kontaktujte prodejce.

Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě Praha 6 - Břevnov, v blízkosti zahrady Břevnovského kláštera a obory Hvězda, oblíbených míst pro relaxaci ve volném čase. Je zde velmi dobrá občanská vybavenost - obchody, služby, supermarket, restaurace, mateřská škola, základní škola, gymnázium, Ústřední vojenská nemocnice, několik sportovišť. Výborná je také dopravní dostupnost. Jen pět minut trvá cesta na tramvajovou zastávku dvou denních a jedné noční linky a autobusovou zastávku s přímým spojením na stanici metra trasy A Petřiny. Autem je rychle dostupný Městský okruh. Cesta na letiště Václava Havla trvá autem pouhých patnáct minut.
Cena 13 990 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 123660
Adresa Na Petřinách, Praha 6 - Břevnov
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Velikost 113 m²
Podlaží 3
Parkování Garážové stání
Balkon 10 m²
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Moderní, kompletně vybavený byt 4+kk na prodej s terasou na Břevnově

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X