Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Na Plzeňce

O nemovitosti

Zrekonstruovaný byt v činžovním domě

Kompletně zrekonstruovaný, moderní byt 3+1 v secesním domě na Smíchově.

Secesní dům po rekonstrukci s novým výtahem je situován v tiché a slepé ulici Na Plzeňce.Místo nabízí perfektní pěší dostupnost na stanici tramvaje a metra linky B - Smíchovské nádraží.Lokalita Prahy 5 patří k vyhledávaným a perspektivně se rozvíjejícím adresám. V bezprostřední blízkosti domu, je sportovní areál Erpet, který nabízí bohaté sportovní vyžití a také zázemí bazénu a wellness. Atraktivitě přispívá také nedaleké obchodní centrum Nový Smíchov a Smíchovská náplavka.

Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 s balkonem se nachází ve 4 nadzemním podlaží secesního domu. Dispozici bytu tvoří centrální vstupní hala, ze které je přístup do všech místností samostatně.Moderní, zařízená a plně vybavená kuchyně s kvalitními spotřebiči, je situována do ulice a taktéž obývací pokoj. Dvě prostorné ložnice jsou orientované do vnitrobloku, z nichž jedna je vybavena koutem a má balkon. Druhá koupelna s vanou je přístupná z haly. Samostatná toaleta plní také funkci technické místnosti, kde je prostor na pračku a sušičku a elektrický kotel. Byt prošel kompletní rekonstrukcí se zachováním historických prvků, jako jsou interiérové dveře, okna a podlahy.

Vybavení bytu tvoří plně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči Siemens. Světla od společnosti Preciosa, Haralda a Gloockera. Rozvody elektřiny, vody a topení jsou nové. V obytných místnostech masivní dřevěná podlaha a v některých parkety. Parkování je zajištěno pronájmem na uzavřeném soukromém parkovišti přímo u domu.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123418
Adresa Na Plzeňce, Praha 5 - Smíchov
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+1
Počet ložnic 2
Počet koupelen 2
Velikost 110 m²
Podlaží 4
Parkování Venkovní stání nekryté
Balkon 3 m²
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Zrekonstruovaný byt v činžovním domě

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X