Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Na Výši

O nemovitosti

Velký byt se střešní terasou

Moderní byt 4+kk s velkou střešní terasou a panoramatickými výhledy na Prahu, je umístěn v menším bytovém domě v ulici Na Výši.

Lokalita Košíře patří k žádaným a velmi dobrým adresám Prahy 5 a nabízí zejména klidné rodinné bydlení u přírodního parku Košíře - Motol nedaleko od golfového hřiště. Kvalitně postavená budova s výtahem a komfortním parkováním se nachází v mírném svahu v blízkosti tenisových kurtů a mateřské školky. Autobusová zastávka MHD je přímo u domu se spojením na metro B - Anděl, kdy případně je možné využít také tramvajové linky z ulice Plzeňská.

Byt k prodeji je situovaný v posledním patře budovy a na patře jsou pouze dva byty. Vstup do bytu tvoří hala s odkládacím prostorem a navazuje severo-západně orientovaný obývací pokoj s krytým balkonem, jídelnou a kompletně vybavenou, moderní kuchyňskou linkou. Obývací část má velmi hezké výhledy na město a protější svah, hraniční s Prahou 6. Z haly na opačnou stranu bytu je situována klidová část, která má tři ložnice a dvě koupelny. Hlavní ložnice s balkonem na západ má vlastní šatnu a koupelnu s oknem je na konci haly. Další dva pokoje mají také západní orientaci s okny do boční, zcela klidné ulice. U vstupu do bytu je samostatná toaleta a také pohodlné schodiště na střešní terasu. Terasa má krytou část pro stolování s velkým stolem, vybavení venkovní kuchyní, okrasné truhlíky se závlahou a nabízí neopakovatelné výhledy na směrem na centrum města, oblast Prahy 5 a také protilehlý svah Prahy Strahov.

Vybavení bytu k prodeji tvoří: byt je kompletně vybaven nábytkem, včetně plně vybavené kuchyně. Podlahy jsou z masivního dřeva, kvalitní dveře a kliky, koupelny s moderní sanitou, velká dřevěná okna s posuvným systémem, balkony mají podlahou z exotického dřeva, střešní terasa má dlažbu na terčích. Součástí nabídky jsou dvě komfortní parkovací stání v suterénu domu a sklep.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.
Cena 17 950 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 123475
Adresa Na Výši, Košíře, Praha 5
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Užitná plocha 118 m²
Podlaží 3
Parkování Garážové stání
Balkon 11 m²
Terasa 66 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ano
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Velký byt se střešní terasou

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X