Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Nad Tejnkou

O nemovitosti

Luxusní byt 4+kk v klidné lokalitě Prahy 6 - Břevnova s terasou a krásným výhledem
Světlý a prostorný byt 4+kk s terasou (27,7m²) a unikátním výhledem na celou Prahu

Součástí luxusního bytu je vzdušný obývací pokoj s kompletně vybavenou kuchyní a vstupem přímo na terasu, tři ložnice, dvě koupelny se sprchovým koutem / hydromasážní vanou ve vysokém standardu provedení. Dále šatna a komora s přípravami na pračku a sušičku. Všechny místnosti bytu jsou přístupné zvlášť z prostorné vstupní haly. K bytu náleží dvě parkovací stání a sklep.

Rezidence La Crone, v bezprostřední blízkosti parku Ladronka, nabízí velkorysý uzavřený rezidenční areál. Jedenáct vila domů je situováno v rozsáhlé parkové zahradě a charakter jejich výstavby navazuje na prvorepublikovou architekturu okolí. Areál se vyznačuje mimořádně vysokým komfortem a klidným prostředím. Společné části projektu nabízejí mnoho relaxačních ploch, které obklopují vzrostlé stromy, živé ploty a další zeleň, disponuje vlastní recepcí a fitness

Okolí rezidence La Crone poskytuje rezidentům veškeré možnosti občanského, kulturního i sportovního vyžití (parky Ladronka či Strahov, muzea, restaurace, kulturní centrum). V blízkém okolí se nachází i soukromá mateřská školka a s areálem sousedí menší hřiště pro volno-časové aktivity. Přímo před recepcí areálu je autobusová zastávka (spojení na metro linky A Petřiny i linky B Anděl do deseti minut).
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 120810
Adresa Nad Tejnkou, Břevnov, Praha 6
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 148 m²
Podlaží 4
Parkování Garážové stání
Balkon 7 m²
Terasa 27 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní byt 4+kk v klidné lokalitě Prahy 6 - Břevnova s terasou a krásným výhledem

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X