Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Nerudova

O nemovitosti

Luxusně vybavený mezonetový byt na Praze 1
Luxusně vybavený mezonetový byt na prodej se nachází na prestižní adrese v srdci Malé Strany přímo pod Pražským hradem. Reprezentativní společné prostory historického domu bez výtahu se zdobenou fasádou, nabízí prestižní bydlení s atmosférou historické Prahy. V docházkové vzdálenosti bytu na Praze 1 je Hradčanské náměstí, Pohořelec a rozhledna Petřínské sady.

Velkoryse řešený byt 5+kk je umístěn v prvním, druhém a třetím nadzemním podlaží činžovního domu. Hlavní část bytu k prodeji tvoří velká obytná místnost s kuchyní a jídelnou. K bytu náleží tři ložnice se zachovalými dobovými trámy, útulná pracovna a dvě koupelny. Z bytu na Malé straně jsou neopakovatelné panoramatické výhledy na všechny světové strany, tj. na Pražský hrad, Petřín i na Staré a Nové Město a řeku Vltavu s mosty. Součástí bytu je i samostatná uzavíratelná sklepní kóje.
Cena 21 000 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 121346
Adresa Nerudova, Malá Strana, Praha 1
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 5+kk
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Užitná plocha 210 m²
Podlaží 3
Balkon Ne
Terasa Ano
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusně vybavený mezonetový byt na Praze 1

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X