Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Pařížská
Byt 3+1 v Pařížské, Praha 1
Cena 36 500 000  Kč
Kontaktujte nás
Byt k prodeji s dispozicí 3+1 o rozloze 120 m˛ ve 3. nadzemním podlaží činžovního domu v samotném srdci Prahy, uprostřed prestižní Pařížské ulice. V bezprostřední blízkosti domu je celá řada architektonických a kulturních památek - Staronová synagoga, kostel sv. Ducha, kostel U Salvátora, v docházkové vzdálenosti Staroměstské náměstí, Pražský orloj, Týnský chrám, Národní galerie - Palác Kinských, Rudolfinum a mnoho dalších. V místě jsou četné obchody, restaurace, divadla, kluby, galerie. Staroměstské náměstí je vzdáleno pouhé tři minuty chůze od domu. Metro trasy A - Staroměstská je vzdáleno 4 min.

Byt je velmi klidný, kuchyně s balkonem i ložnice jsou směřovány do vnitrobloku, obývací pokoj a další ložnice jsou do ulice Pařížská, zajímavá je prostorná chodba. Hlavním prvkem bytu je velký obývací pokoj s malým balkonem i výklenkem, ze kterých je krásný výhled na centrum Prahy. Byt je určený k rekonstrukci.

K vybavení bytu k prodeji náleží původní dřevěné parkety, starší kuchyňská linka i koupelna. K bytu náleží sklep. Vytápění bytu a ohřev vody je zajištěn vlastním plynovým kotlem. Parkování v modré zóně před domem. Byt je k ihned k dispozicí.

ID 122881
Adresa Pařížská, Praha 1 - Staré Město
Cena 36 500 000  Kč
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+1
Velikost 120 m²
Podlaží 3
Balkon 5 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Byt 3+1 v Pařížské, Praha 1

Zobrazit na mapě