Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Pavla Švandy ze Semčic
Byt po kompletní rekonstrukci s panoramatickým výhledem na Prahu
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás

Luxusní byt na Praze 5 po kompletní rekonstrukci se rozkládá přes tři podlaží secesního činžovního domu z roku 1903. Dominantou bytu je panoramatická terasa s výhledem na Prahu. V blízkosti se nachází několik parků - Sacré Cour, Dienzenhoferovy sady, Kinského zahrada, Petřín a v pěší dostupnosti Janáčkovo nábřeží. Smíchov je oblíbená pražská městská čtvrť, ve které se nachází veškerá občanská vybavenost - školy, zdravotnická zařízení, volnočasová zařízení, restaurace a kavárny, obchodní centrum Nový Smíchov a mnoho dalšího.

Luxusní byt k prodeji je dispozičně řešen jako 7+2+kk a disponuje jak historickou, tak moderní částí. V 5. NP se nachází prostorný obývací pokoj s pracovnou, vinotékou a skladem potravin, na tomto podlaží převládají zachovalé původní secesní prvky, repliky špaletových oken a historické vysoké stropy. 6. NP je moderně řešené, interiér tvoří ložnice s vlastní koupelnou, dvě šatny s dostatkem úložných prostor, dále pracovna a komora. V bytě jsou celkem čtyři toalety. Na posledním patře se nachází společenská místnost se vstupem na krásnou terasu, další dvě ložnice, koupelna a sklad.

Luxusní byt k prodeji je vybaven výhradně přírodními materiály. Dřevěné parkety, palisandrové a teakové dřevo, různé druhy mramoru, kov a sklo. Luxusní nábytek vyrobený na míru a plně vybavená kuchyň z ořechového dřeva a spotřebiči Miele, vinotéka, domácí kino, podlahové vytápění, průhledový krb a 9 klimatizačních jednotek. Inteligentní elektronické ovládání Ego-n a bezpečnostní systém. Prostorný sklep o velikosti 10 m² a dvě parkovací místa přímo v domě, vše přístupné výtahem.

ID 120791
Adresa Pavla Švandy ze Semčic, Praha 5 - Smíchov
Cena Na vyžádání
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 7+kk
Počet ložnic 4
Počet koupelen 2
Velikost 303 m²
Podlaží 5
Parkování Garážové stání
Balkon 6 m²
Terasa 25 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Byt po kompletní rekonstrukci s panoramatickým výhledem na Prahu

Zobrazit na mapě