Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Pod Kaštany
Luxusní byt 4+1 v novostavbě na Praze 6
Cena 19 500 000  Kč
Kontaktujte nás
Do atraktivního prostředí elegantních vil a rozsáhlých zelených ploch byl v roce 2002 zasazen projekt Villa Bianca. Projekt tvoří výrazná trojúhelníková formace šesti budov, v jejím středu najdeme Kotěrovu vilu navrženou v letech 1910 až 1911. Do současnosti si lokalita udržela svojí prestiž. Dostupnost do centra města a okolní parky, jsou i po letech jejími přednostmi.

Každý byt v projektu má svůj osobitý styl, tento, o ploše 154,79 m² tvoří prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní, a tři samostatné ložnice, doplněné o vše potřebné k pohodlnému životu. Přízemní umístění bytu dovolí spojit obývací prostor bytu s venkovním prostorem zahrad a rozšířit si tak na značnou část roku prostor k obývání.

Na míru vyrobená kuchyně. Pracovní deska z přírodního kamene. Koupelny provedeny z přírodního materiálů. Parkování je zajištěno na dvou parkovacích místech které náleží k bytu. V projektu je non-stop hlídán bezpečnostní službou která částečně nahrazuje Concierge. Místnost pro volný čas dětí je součásti projektu.

ID 122253
Adresa Pod Kaštany, Praha 6 - Bubeneč
Cena 19 500 000  Kč
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+1
Počet koupelen 2
Velikost 154 m²
Podlaží 1
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní byt 4+1 v novostavbě na Praze 6

Zobrazit na mapě