Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Pod Kaštany

O nemovitosti

Prostorný byt 5+1 v Bubenči, Praha 6
Prostorný byt k prodeji 5+1 o velikosti 196,1 m² v 2. nadzemním podlaží s pracovnou a se dvěma garážovými stáními v luxusním bytovém souboru Villa Bianca, blízko Prokopského údolí.

Interiér bytu k prodeji sestává z velkého a světlého obývacího pokoje s výhledem do zahrady areálu spojený s jídelnou, 1 kuchyně, 1 pracovny, 3 ložnic, 2 koupelen (jedna se sprchovým koutem a jedna s vanou a sprchovým koutem a velkým oknem), komorou, prádelnou, toaletou pro hosty a vstupní halou.

Vybavení bytu na Praze 5 je pro vedeno v kvalitních standardech použitých materiálů a sestává s dřevěných podlah, dřevěných oken, kuchyňské linky se spotřebiči, americké lednice, mramorové kuchyňské desky a prostorného sklepa.

Byt k prodeji se nachází v prestižní lokalitě v sousedství diplomatických rezidencí a je zde kladen důraz na soukromí. Bydlení v unikátním projektu, zahrnující rekonstrukci původní Kotěrovy vily a dokončené výstavby 6 nových budov, umožňuje nadstandardní bydlení v zeleni, s 24 hodinovou bezpečnostní službou.

Cena 22 500 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 122935
Adresa Pod Kaštany, Praha 6 - Bubeneč
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 5+1
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Velikost 196 m²
Podlaží 2
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Prostorný byt 5+1 v Bubenči, Praha 6

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X