Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Cena:
Na vyžádání

O nemovitosti

Byt 4+kk s terasou, Praha 5 - Smíchov
Velkoryse řešený mezonetový byt 4+kk s terasou 6,8 m² a podlahovou plochou 144 m² k prodeji vzniká nástavbou bytového domu. V prvním patře bytu se bude nacházet hlavní ložnice s šatnou a vlastní koupelnou. Dále zde budou další 2 ložnice, koupelna, technická místnost a předsíň se schodištěm do vyššího podlaží. Druhé podlaží bytu je koncipováno jako otevřený obytný prostor s kuchyní a jídelnou se vstupem na východní terasu, která nabídne výhledy do okolní zeleně.

Vytápění bytu bude řešeno plynovým kotlem. K bytu náleží také 1 parkovací stání v zakladači na vlastním pozemku u domu. Byt bude dokončen ve vysokém standardu, včetně všech povrchů a bez kuchyňské linky.

Byt se nachází v blízkosti Dívčích hradů v lokalitě Prahy 5 - Smíchov. Lokalita je vhodná pro klidné rodinné bydlení díky okolní zeleni a bohaté občanské vybavenosti v okolí. V okolí bytu se nachází mateřská i základní škola a na Anděl je to přibližně 5 min jízdy autem. Do centra města je to necelých 20 min autem a zastávka MHD je v docházkové vzdálenosti od bytu.
Cena:
Na vyžádání
ID
125800
Adresa
Pod Závěrkou, Smíchov, Praha 5
Typ nemovitosti
Byty
Dispozice
4+kk
Počet koupelen
2
Užitná plocha
144 m²
Podlaží
5
Balkon
Ne
Terasa
6 m²
Sklep
Ne
Zařízeno
Ne
Energetická náročnost
G
Status nemovitosti
Volný
Líbí se vám tato nabídka? Kontaktujte nás a domluvte si prohlídku.