Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Prvního Pluku

O nemovitosti

Luxusní byt 2+kk v Karlíně na Praze 8
Nově vybudovaný mezonetový byt 2+kk o velikosti 97,8 m² v posledních dvou podlažích kompletně zrekonstruovaného rohového činžovního domu v žádané lokalitě Prahy 8 - Karlín.

Nový byt 2+kk nabízí prostorný obývací pokoj o výměře 45,5 m², samostatnou ložnici, otevřenou pracovnu, koupelnu a toaletu.

Byt má bezpečnostní vstupní dveře. Vnitřní dveře jsou jednokřídlé, plné, kromě dveří do obývacího pokoje, které jsou prosklené čirým sklem nebo sklem se saténovým efektem. Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné od výrobce Admonter. V chodbě a kuchyňském koutě je keramická dlažba od italské firmy Atlas Concorde, keramická dlažba i obklady stejné značky jsou i v koupelně a na toaletě. Sanitární keramika v koupelně a na WC je od značek Catalani, Villeroy Boch a Duka. Okna v bytě mají izolační trojskla. Byt je vytápěn plynovým kondenzačním kotlem Junkers, v obytných místnostech podlahovým systémem s termostatickými ventily, v koupelně pak otopným žebříkem.

Byt na Praze 8 se nachází na velmi žádané adrese Prvního pluku 18. V bezprostřední blízkosti centra Prahy, v místě, které prochází zásadní proměnou ve svěží, moderní čtvrť, kypící životem. Karlín nabízí svým obyvatelům výbornou občanskou vybavenost - restaurace, služby, banky, zdravotnická zařízení, kino, galerii. V docházkové vzdálenosti se nachází např. Hudební divadlo Karlín, Muzeum Hlavního města Prahy, ostrov Štvanice se sportovišti vč. skateparku a bikeparku nebo Národní památník na Vítkově a přilehlý park Pražačka, kde se pravidelně koná celá řada kulturních a společenských akcí.

Cena 10 459 687  Kč
Kontaktujte nás
ID 124685
Adresa Prvního pluku, Karlín, Praha 8
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 2+kk
Užitná plocha 96 m²
Podlaží 6
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní byt 2+kk v Karlíně na Praze 8

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X